Szukasz wyjątkowych doznań? Wybierz pobyt w hotelu pałacu!

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca na weekendowy city break albo kilkudniowy wakacyjny pobyt, warto już podczas planowania zadbać o to, by był to czas wyjątkowy. Warto poszukać hotelu, który zagwarantuje niezapomniane chwile. Takim wyborem może być hotel mieszczący się w pałacu w centrum dużego miasta.

Warszawa śladami Canaletto

Canaletto to słynny malarz z Wenecji, który znany jest z przepięknych obrazów przedstawiających Wenecję oraz Londyn. Jednakże, w 1766 roku Canaletto przyjechał do Warszawy, aby namalować serię obrazów przedstawiających miasto. Dzięki temu możemy teraz podążać śladami Canaletta i zobaczyć, jak wyglądała Warszawa w XVIII wieku.

Warszawski City Break

Stolica w 3 dni – co warto zwiedzić?
Warszawa została okrzyknięta najlepszą europejską destynacją w 2023 roku.
W konkursie European Best Destinations 2023 zdeklasowała inne stolice Europy, zdobywając 142 081 głosów, pokonując drugie w konkursie Ateny, które zdobyły 91 tys. głosów. To absolutny rekord w historii tego plebiscytu. Warszawa wygrała także w czterech innych kategoriach: Najlepsze miejsce na city break (Best Destinations for a city break), Najlepsze miejsce dla miłośników jedzenia (Best Destination for Food Lovers), Najlepsze miejsce kulturalne (Best Cultural Destination) i Najbezpieczniejsze miejsce w Europie (Safest Destinations in Europe). Wiosna za pasem, zatem jeśli planować city break, to właśnie w Warszawie!

Inwestowanie w sztukę - jak zacząć i czym się kierować?

Inwestowanie w młodą sztukę może być ekscytującym i satysfakcjonującym doświadczeniem, ale wymaga pewnego przygotowania przed podjęciem decyzji. Jak się do tego przygotować będzie można dowiedzieć się między innymi podczas „Spotkań ze sztuką” – cyklu wernisaży i aukcji polskich artystów, które w tym roku będą organizowane w warszawskim hotelu Bellotto wraz z partnerską PRAGALERIĄ.

Wesele jak z bajki we wnętrzach pałacu

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu chciałaby poczuć się jak księżniczka. Niejedna marzy o tym od dziecka, wyobrażając sobie jak będzie wyglądał dzień jej ślubu, jaką będzie miała sukienkę. Żeby te dziewczęce marzenia się spełniły można zorganizować ślub w prawdziwym pałacu i wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko za miasto.

Spotkania biznesowe w obiekcie historycznym

Czy istnieje idealne miejsce na organizację spotkania biznesowego, kongresu
lub konferencji? Z pewnością nie. Różne gusta, różne potrzeby zarówno organizatorów, jak i gości sprawiają, że znalezienie odpowiedniej lokalizacji to prawdziwe wyzwanie. Jak więc dobrze wybrać przestrzeń konferencyjną i czym się kierować?

„Cookies” to pliki, które pozwalają nam gromadzić informacje związane z Tobą i Twoim urządzeniem w momencie, gdy odwiedzasz naszą witrynę internetową. Pliki cookie pozwalają nam ustalić m.in. liczbę użytkowników odwiedzających naszą stronę i częstotliwość tych odwiedzin a także sposób korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.