Sesje fotograficzne

Luksusowy charakter Hotelu Bellotto, doskonałe wnętrza pałacu z XVI wieku, niepowtarzalne doświadczenie relaksu i odpoczynku. Wszystko to razem daje idealny początek pamiątki na całe życie.

Sesje zdjęciowe na stałe wpisały się w codzienne życie Hotelu Bellotto.
Jeśli marzysz o zdjęciach w ponadczasowych wnętrzach, zapraszamy do kontaktu.

Aby sesja zdjęciowa odbyła się w komfortowej atmosferze, prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z Regulaminem:

Wszystkie sesje fotograficzne wykonywane na terenie Hotelu Bellotto są płatne niezależnie od tego czy są wykonywane na użytek prywatny czy komercyjny.
Do sesji komercyjnych zaliczamy wszelkiego rodzaju sesje produktowe, modowe i reklamowe, które wykonywane są na potrzeby promocji oraz sprzedaży konkretnych usług lub produktów, niezależnie od nośników, w których te zdjęcia będą publikowane (media drukowane, internet, media społecznościowe).

Sesje zdjęciowe na użytek prywatny niezależnie od nośników, w których zdjęcia będą publikowane, a także celu w jakim są wykonywane, podlegają indywidualnej wycenie i są przewidziane wyłącznie dla Gości Hotelu Bellotto:

  • sesje realizowane w pokoju hotelowym – w cenie wynajmu pokoju,
  • sesje realizowane w częściach wspólnych Hotelu (Sale konferencyjne, Sala Kominkowa, lobby, teren przed Hotelem) - wyłącznie po wcześniejszym uzyskaniu zgody Recepcji Hotelu i za uiszczeniem opłaty dodatkowej. O dostępności przestrzeni wspólnych Hotel może poinformować najwcześniej na 3 dni przed planowaną sesją. Koszt to 600zł brutto/1 godzina.

Komercyjne sesje fotograficzne w Hotelu Bellotto mogą się odbyć wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu drogą mailową na adres sprzedaz@hotelbellotto.pl   

W mailu konieczne jest podanie imienia i nazwiska organizatora sesji, telefonu kontaktowego a także daty jej wykonania oraz określenie rodzaju sesji zdjęciowej.

Warunki wynajęcia przestrzeni w Hotelu Bellotto ustalane są każdorazowo indywidualnie.

Zarówno w pokoju, jak i na terenie całego Hotelu, przebywać może maksymalnie 5 osób (łącznie z fotografem).

Zabrania się wnoszenia mebli, rekwizytów, elementów dodatkowych bez wcześniejszego ustalenia z Hotelem.

Ponad wszystko cenimy komfort naszych Gości. Dlatego konieczne jest przestrzeganie ustalonych wcześniej zasad pobytu i organizacji sesji. W przypadku ich naruszenia, Hotel może odmówić wykonywania zdjęć.

W Hotelu Bellotto odbywać się mogą wyłącznie sesje zdjęciowe nie mające negatywnego wpływu na jego wizerunek a także na komfort naszych Gości przebywających w Hotelu.

 

Sesje fotograficzne

„Cookies” to pliki, które pozwalają nam gromadzić informacje związane z Tobą i Twoim urządzeniem w momencie, gdy odwiedzasz naszą witrynę internetową. Pliki cookie pozwalają nam ustalić m.in. liczbę użytkowników odwiedzających naszą stronę i częstotliwość tych odwiedzin a także sposób korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.