Zwierzęta w Hotelu

REGULAMIN

​​​​​​​Hotel Bellotto jest otwarty dla Gości wraz z ich pupilami. Każdy czworonożny gość otrzyma od nas posłanie oraz miski.

Warunkiem przyjęcia zwierzęcia do Hotelu Bellotto jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji i podanie jego rasy, gatunku oraz wielkości.

Ponadto zwierzę powinno być zaszczepione i odrobaczone.

W przypadku psów obowiązkowe jest posiadanie aktualnego certyfikatu szczepienia przeciwko wściekliźnie.

W Hotelu obowiązują ograniczenia dotyczące ilości zwierząt przyjętych na jedną rezerwację oraz dodatkowe opłaty za pobyt zwierząt, w tym obowiązkowy depozyt wysokości 500zł.

Przestrzeganie regulaminu dotyczącego zwierząt w Hotelu ma na celu zapewnienie wszystkim Gościom komfortowego i bezpiecznego pobytu.

W przypadku obecności zwierząt domowych, Gość ponosi pełną odpowiedzialność za ich zachowanie oraz za wszelkie szkody, jakie mogą być spowodowane przez zwierzęta.

Niedopuszczalne jest przebywanie psów na łóżkach i kanapach, wykorzystywanie hotelowych ręczników i bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt, załatwianie przez zwierzęta potrzeb fizjologicznych w pokojach.

Żadne ze zwierząt nie powinno być pozostawione samo w pokoju jeżeli w tym czasie zakłóca spokój innych Gości oraz może spowodować uszkodzenie mienia.

Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie pokoi, w których przebywają zwierzęta, odbywa się wyłącznie w obecności właściciela lub podczas nieobecności zwierzęcia w pokoju. W celu ustalenia dogodnej godziny prosimy o kontakt z obsługą.

W przypadku pozostawienia zwierzęcia samego w pokoju, prosimy o pozostawienie zawieszki na klamce, po zewnętrznej stronie drzwi.

Hotel zastrzega sobie prawo do obciążenia Gościa dodatkowymi opłatami w przypadku konieczności sprzątania lub naprawienia uszkodzeń spowodowanych przez zwierzęta.

Zwierzęta domowe muszą być trzymane na smyczy lub w odpowiednich transporterach w miejscach ogólnodostępnych w hotelu.

W przypadku niewywiązania się z postanowień regulaminu pobytu zwierząt w hotelu, Hotel zastrzega sobie prawo do naliczenia dodatkowych opłat lub nawet odmowy dalszego zakwaterowania z zwierzęciem.

Wszelkie sytuacje sporne, które nie zostały uwzględnione w regulaminie pobytu zwierząt w hotelu, będą rozstrzygane indywidualnie przez Dyrektora Hotelu.

Hotel dołoży wszelkich starań, aby pobyt zwierząt przebiegał bezproblemowo i komfortowo zarówno dla zwierząt, ich właścicieli, oraz innych Gości hotelu.

Zdrowie, bezpieczeństwo i komfort naszych Gości są dla nas priorytetem.

Hotel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu dotyczącego pobytu zwierząt w hotelu w każdym czasie, jednak informacja o zmianach będzie udostępniana na stronie internetowej hotelu oraz przekazywana Gościom podczas rezerwacji.

Zwierzęta w Hotelu

„Cookies” to pliki, które pozwalają nam gromadzić informacje związane z Tobą i Twoim urządzeniem w momencie, gdy odwiedzasz naszą witrynę internetową. Pliki cookie pozwalają nam ustalić m.in. liczbę użytkowników odwiedzających naszą stronę i częstotliwość tych odwiedzin a także sposób korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.