Śniadania

Poranki w Hotelu Bellotto smakują i pachną nadzwyczajnie. Serwujemy śniadania przygotowane z produktów najwyższej jakości. Wiele składników przygotowujemy na miejscu, np. świeże, pachnące pieczywo, a inne, pochodzą od naszych zaufanych dostawców.

Nasi Goście mogą wybrać spośród bogatej oferty dań ciepłych À la carte. Wszystkie pozycje śniadaniowe dostępne są bez limitu.

U nas zjesz m.in. jajecznicę z ekologicznych jajek od kury zielononóżki czy sycący croque madame. French toast podajemy z syropem klonowym i wanilią, a owsianka na mleku została wzbogacona o owoce, orzechy i miód.

A do tego oczywiście pyszna kawa, herbata i świeżo wyciskane soki owocowe.

Nasze śniadania smakują i pachną nadzwyczajnie - staramy się zadowolić podniebienia nawet najbardziej wymagających Gości!

 

 

MENU ŚNIADANIOWE

Śniadania

„Cookies” to pliki, które pozwalają nam gromadzić informacje związane z Tobą i Twoim urządzeniem w momencie, gdy odwiedzasz naszą witrynę internetową. Pliki cookie pozwalają nam ustalić m.in. liczbę użytkowników odwiedzających naszą stronę i częstotliwość tych odwiedzin a także sposób korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.