Doskonała lokalizacja, udany pobyt.

Hotel Bellotto to nie tylko piękne wnętrza i doskonała obsługa. Równie ważna jest jego lokalizacja. Hotel Bellotto zlokalizowany jest na Starym Mieście co daje gwarancję bliskości najważniejszych atrakcji stolicy. Dodatkowo, położenie hotelu zapewnia wyjątkową atmosferę najbardziej reprezentatywnej części miasta.

Okolica i Atrakcje

Hotel usytuowany jest w centrum tętniącej życiem warszawskiej Starówki, stanowiąc doskonały punkt startowy do odkrywania uroków miasta. W pobliżu znajdują się najważniejsze zabytki oraz miejsca, które zdecydowanie warto odwiedzić przy okazji wizyty w Warszawie. Polecamy wizytę w Zamku Królewskim wraz z ogrodami, spacer Traktem Królewskim, czy relaks na warszawskich Bulwarach Wiślanych. Wszystko w zasięgu krótkiego spaceru.

Wycieczki z przewodnikiem

Przedstawiamy Państwu szeroki wachlarz wycieczek po Warszawie z licencjonowanym przewodnikiem oraz jednodniowych wycieczek wyjazdowych z Warszawy między innymi do kultowych miejsc pamięci narodowej jak Auschwitz-Birkenau. Współpracujemy z jednym z najlepszych biur podróży AB Poland Travel. Przy dokonywaniu rezerwacji z kodem Bellotto10off lub w recepcji hotelu otrzymują Państwo 10% rabatu na wszystkie wycieczki dostępne na stronie organizatora:

AB Poland Travel (+48 604 704 658)

Wykorzystaj kod: Bellotto10off na abpoland.com

Okolica i Atrakcje
Okolica i Atrakcje
Stare Miasto

Stare Miasto

Przepięknie odbudowane po licznych zniszczeniach z okresu drugiej wojny światowej. Zrekonstruowano je według dawnych planów, wzniesiono niemal od zera z pozostałych po wojnie gruzów.

Zamek Królewski

Zamek Królewski

Odbudowany od podstaw po zniszczeniach wojennych Zamek Królewski należy do najchętniej odwiedzanych atrakcji Warszawy. Obejrzeć możemy w jego komnatach cenne eksponaty, m. in. królewskie trony. U stóp Zamku, od strony Wisły, znajdują się pieczołowicie odrestaurowane podcienia – Arkady Kubickiego – i dwupoziomowe ogrody. Plac Zamkowy znajduje się 100 metrów od hotelu.

Teatr Wielki - Opera Narodowa

Teatr Wielki - Opera Narodowa

Teatr Wielki jest największym teatrem operowym na świecie. Odbywają się tam również gale z okazji uroczystości narodowych i koncerty znanych osobistości ze świata muzyki poważnej. Teatr Wielki znajduje się 200 metrów od hotelu.

Bulwary Wiślane

Bulwary Wiślane

Trudno wyobrazić sobie panoramę Warszawy bez Wisły  – rzeka miała ogromny wpływ na rozwój miasta, a dzisiaj oferuje turystom i mieszkańcom niezliczone atrakcje. Kilkukilometrowa nadrzeczna promenada to świetne miejsce na spacer, przejażdżkę rowerem, a także szaloną zabawę w jednym z działających tu sezonowo klubów.

Pałac Prezydencki

Pałac Prezydencki

Dobrze strzeżony i często fotografowany. Ten piękny neoklasycystyczny budynek jest miejscem, w którym mieszka prezydent Polski i jest cały czas silnie strzeżony. Jedno z najważniejszych miejsc w Warszawie. Pałac prezydencki znajduje się przy Trakcie Królewskim, 500 metrów od hotelu.

Łazienki Królewskie

Łazienki Królewskie

Warszawa to miasto, w którym wbrew pozorom jest sporo zieleni. Wspaniałe, rozległe parki są tutaj wyjątkowo dobrze utrzymane, co sprzyja temu, by spędzać w nich wolny czas. Nie sposób nie wspomnieć o Łazienkach Królewskich, czyli ulubionym parku warszawiaków, odwiedzanym równie chętnie przez przybywających do stolicy turystów. W samym sercu tej oazy zieleni znajduje się letnia rezydencja ostatniego króla Polski, czyli Stanisława Augusta Poniatowskiego. 

Koncerty Chopinowskie

Koncerty Chopinowskie

Zapraszamy do wspólnego słuchania muzyki jednego z najbardziej cenionych kompozytorów. W przerwie koncertów można podziwiać wystawy fotograficzne. Zarezerwuj swój bilet online. Wybitni pianiści. Warszawska Starówka - Koncerty odbywają się codziennie o godzinie 18:00.

Multimedialny Park Fontann

Multimedialny Park Fontann

W piątkowe i sobotnie wieczory (a czasami również w inne dni) o 21.00 lub 21.30 od maja do września odbywają się tutaj 30-minutowe pokazy multimedialne „woda-światło-dźwięk” z wykorzystaniem reflektorów LED i laserów. W każdym sezonie na wodnych ekranach Multimedialnego Parku Fontann prezentowany jest nowy pokaz w formie animowanej opowieści.

Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik

To jedno z największych takich miejsc w Europie gromadzi ponad 500 eksponatów, przybliżających zawiłości biologii, chemii, fizyki, astronomii i wielu innych nauk. Oprócz wystaw stałych – takich jak Człowiek i środowisko, Świat w ruchu, Korzenie cywilizacji, Bzzz!, Strefa światła i Re: generacja można tu oglądać liczne, często się zmieniające wystawy czasowe.

Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum Powstania Warszawskiego

W stolicy niezwykle żywa jest nadal pamięć o II wojnie światowej. Z tego też powodu warto zwiedzić jedno z najciekawszych warszawskich muzeów, czyli to poświęcone historii Polaków walczących w Powstaniu Warszawskim. To właśnie tu w niezwykle innowacyjny, nowoczesny sposób, z wykorzystaniem multimedialnych technologii przedstawiono historię sprzed siedemdziesięciu lat.

Wycieczki z przewodnikiem
Spacer po Warszawie z przewodnikiem

Spacer po Warszawie z przewodnikiem

Spacer dostępny jest w trzech wariantach czasowych (3h, 5h i 7h). Podczas wycieczki licencjonowany przewodnik zapozna Państwa z urokami Warszawy i pokaże najważniejsze punkty miasta. Wycieczka dostępna jest w każdym języku. Dostępne są również spacery tematyczne np. Spacer po Oficerskim Żoliborzu, Spacer po Przestępczej Woli, Sekrety Prezydentów Warszawy czy Filmowa Warszawa. Zobacz więcej na abpoland.com

Wycieczka po Warszawie śladami Chopina

Wycieczka po Warszawie śladami Chopina

Podczas wycieczki zapoznają się Państwo z historią najsłynniejszego polskiego kompozytora – Fryderyka Chopina. Na trasie wycieczki zobaczymy Łazienki Królewskie ze słynnym pomnikiem artysty, Ogród Saski, Muzeum Chopina oraz Kościół Świętego Krzyża, gdzie ukryte zostało serce wybitnego wirtuoza! Zwieńczeniem będzie koncert muzyki chopinowskiej na Starym Mieście. Zobacz więcej na abpoland.com

Wycieczka komunistyczna po Warszawie z przewodnikiem

Wycieczka komunistyczna po Warszawie z przewodnikiem

Zapraszamy na podróż śladami dawnego reżimu, w trakcie której odkryją Państwo relikty PRL-u i dowiedzą się, czym dla Polaków była dawna ‘komuna’ i doświadczą siły propagandy oglądając filmy z epoki. Zwiedzanie odbywa się kultową Nysą 522 będącą symbolem minionego ustroju. Zobacz więcej na abpoland.com

Wycieczka do Auschwitz z Warszawy

Wycieczka do Auschwitz z Warszawy

Wycieczka odbywa się z profesjonalnym przewodnikiem mówiącym po polsku i angielsku. W pierwszej kolejności odwiedzą Państwo obóz koncentracyjny Auschwitz, a następnie obóz Birkenau, oddalony od Auschwitz o 3 km. Następnie kierowca zawiezie Państwa na obiad do restauracji w Oświęcimiu. Po tym następuje przejazd do Warszawy. Planowany powrót przewidywany jest około godziny 21:00. Zobacz więcej na abpoland.com

Wycieczka do Treblinki z Warszawy

Wycieczka do Treblinki z Warszawy

Treblinka to miejsce, położone zaledwie godzinę drogi od Warszawy, w którym znajdują się dwa nazistowskie obozy: Obóz Zagłady i Obóz Pracy. Zostaną Państwo odebrani bezpośrednio z hotelu przez kierowcę. Planowany powrót przewidywany jest około godziny 15:30. Wycieczka dostępna jest każdego dnia. Zobacz więcej na abpoland.com

Wycieczka z Warszawy po Mazowszu śladami Chopina

Wycieczka z Warszawy po Mazowszu śladami Chopina

Zapraszamy do odkrycia miejsc, gdzie Fryderyk Chopin urodził się, dorastał i rozwijał swój talent. Poznają Państwo piękne pałace, ogrody i kościoły Mazowsza. Podczas wycieczki zobaczymy między innymi Żelazową Wolę z zabytkowym dworkiem oraz skansen w Maurzycach z folklorem ziemi łowickiej. Zobacz więcej na abpoland.com

Wycieczka do Białowieskiego Parku Narodowego

Wycieczka do Białowieskiego Parku Narodowego

Puszcza Białowieska to jeden z najstarszych w Europie i jedyny w Polsce obiekt przyrodniczy wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Występuje tu najliczniejsza wolna populacja żubra europejskiego, gatunku, który symbolizuje Puszczę Białowieską. W trakcie wycieczki odwiedzą Państwo rezerwat pokazowy żubrów. Zobacz więcej na abpoland.com

„Cookies” to pliki, które pozwalają nam gromadzić informacje związane z Tobą i Twoim urządzeniem w momencie, gdy odwiedzasz naszą witrynę internetową. Pliki cookie pozwalają nam ustalić m.in. liczbę użytkowników odwiedzających naszą stronę i częstotliwość tych odwiedzin a także sposób korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.