Luksusowe sale konferencyjne

Dzięki doskonałej lokalizacji Hotelu Bellotto w sercu Warszawy, zaledwie kilka kroków od Zamku Królewskiego i historycznej Starówki, stanowimy idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju wydarzeń biznesowych.

Niezależnie od tego, czy planujesz kameralne spotkanie, dużą konferencję lub intensywne szkolenie, nasze luksusowe i wszechstronne sale pałacowe spełnią wszystkie oczekiwania odnośnie charakteru danego eventu.

Pomożemy uczynić Twoje wydarzenie wyjątkowym przeżyciem dla Ciebie oraz Twoich gości. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin.

 

Konferencje

Wynajem sal

Miejsca, które dodadzą blasku każdej uroczystości.
Reprezentacyjne sale Hotelu Bellotto to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, koncertu, szkolenia, uroczystości weselnej lub innych uroczystości. W zależności od potrzeb niektóre sale mogą być łączone i indywidualnie aranżowane. Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną oraz catering, dostosowany do rodzaju i wielkości wydarzenia.
Więcej informacji - sprzedaz@hotelbellotto.pl

Sala Kolumnowa

Zwana również Balową, to największa i najbardziej reprezentacyjna sala Hotelu Bellotto. Doskonała do organizowania konferencji, bankietów, pokazów mody, prywatnych uroczystości. Jej powierzchnia wraz z podcieniami arkadowymi przekracza 225 m². W ustawieniu teatralnym mieści do 250 osób.

Sala Marmurowa

Sąsiaduje z Salą Kolumnową. Dla zwiększenia komfortu i wygody Gości zwykle wykorzystywana jest jako miejsce, w którym serwowane są posiłki. Zajmuje powierzchnię 81 m².

Sala Żółta

To pełne uroku pomieszczenie jest najmniejszą z hotelowych sal. Zajmuje powierzchnię 75 m². W ustawieniu teatralnym mieści do 60 osób. Sprawdzi się jako miejsce konferencji, szkoleń czy seminariów.

Sala Niebieska

Centralna, niezwykle atrakcyjna, sala obiektu, z wyjściem do ogrodu znajdującego się na tyłach Hotelu Bellotto. W ustawieniu teatralnym mieści do 80 osób. Zajmuje powierzchnię 87 m².

Sala Malinowa

Klimatyczna, pełna uroku sala jest wymarzonym miejscem na szkolenia, niewielkie konferencje czy uroczystości rodzinne. W ustawieniu teatralnym mieści 70–80 osób. Zajmuje powierzchnię 82 m².

Sala Złota

Zajmuje powierzchnię 44 m². Tu organizujemy nieduże szkolenia lub konferencje. W ustawieniu teatralnym mieści do 30 osób.

Sala Owalna

Kameralna sala z kominkiem, swą nazwę zawdzięcza wspaniałemu owalnemu stołowi do prowadzenia rozmów. Sala mieści maksymalnie 10 osób.

Formularz kontaktowy:

* - pola wymagane

„Cookies” to pliki, które pozwalają nam gromadzić informacje związane z Tobą i Twoim urządzeniem w momencie, gdy odwiedzasz naszą witrynę internetową. Pliki cookie pozwalają nam ustalić m.in. liczbę użytkowników odwiedzających naszą stronę i częstotliwość tych odwiedzin a także sposób korzystania przez Ciebie z naszej strony internetowej.