Oferta

Śniadania

Poranki w Hotelu Bellotto smakują i pachną nadzwyczajnie. Serwowane tu wyśmienite śniadania zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Dostępne są w postaci śniadań bufetowych, jak i serwowanych na życzenie do pokoju. Nasi goście wybierać mogą spośród produktów najwyższej jakości – serów, wędlin, dań ciepłych i specjałów proponowanych przez Szefa Kuchni.

SPRAWDŹ
Śniadania
Lobby Bar

Lobby Bar

W holu na parterze mieści się Lobby Bar – idealna przestrzeń do kameralnych spotkań hotelowych rezydentów z ich gośćmi. To również wymarzone miejsce na chwilę wytchnienia przy filiżance kawy lub kieliszku wina. W ciągu dnia wypełnione gwarem ożywionych rozmów, wieczorem zapewni upragniony relaks. Bogata oferta barowego menu to znakomite koktajle, kolorowe drinki, mocne alkohole, kawa oraz smakowite dania i przekąski.

SPRAWDŹ

Sala Kominkowa

Jeśli chcecie Państwo spędzić czas w niezwykłej atmosferze, zapraszamy do Sali Kominkowej. Mieści się tuż przy Lobby Barze i jest idealnym miejscem do wieczornego relaksu przy drinku i przyjemnej muzyce. Otwarta również w ciągu dnia. Piękne wnętrza i stylowe meble umilą każde spotkanie biznesowe. W Sali Kominkowej serwowane są dania i napoje z Lobby Baru.

SPRAWDŹ
Sala Kominkowa