Warszawa – noclegi w miejscu z duszą

Hotel Bellotto oferuje wyjątkowe noclegi w Warszawie. Słynie z unikalnych wnętrz i fascynującej historii budynku, w którym się znajduje. Bellotto tchnął życie w ruiny szesnastowiecznego Pałacu  Prymasowskiego i zachował jego dawny klimat. Wszystkie hotelowe pokoje i apartamenty nawiązują do przeszłości pałacu. Goście mają więc okazję poczuć się niczym przedwojenni mieszkańcy budynku.

Atmosferę przeszłości podtrzymuje okolica, w której znajduje się dawny pałac. Stare Miasto przepełnione jest urokiem. Chociaż zostało odbudowane po wojnie, doskonale oddaje charakter dzielnicy.

Niepowtarzalne noclegi w Warszawie

Wyjątkowe miejsce zasługuje na wyjątkową oprawę. Apartamenty i pokoje w hotelu Bellotto są nie tylko duże i jasne. Zachwycają też przestronnością i gustownym wykończeniem. Wewnątrz goście znajdą ekskluzywne meble i miękkie, załamujące światło welury. Wszystko to, by nadać wnętrzom atmosfery unikatowości i luksusu. W historycznym miejscu jakim jest Warszawa, noclegi oferowane przez Bellotto dają poczucie królewskiego luksusu.

Warszawa noclegi. Centrum na wyciągnięcie ręki.

Historyczna atmosfera hotelu Bellotto idzie w parze z doskonałą lokalizacją. Także dla tych, którzy cenią nocne życie i życie w biegu. W oddaleniu kilku minut od hotelu znajduje się Krakowskie Przedmieście. Spacerem dojdziemy także nad Wisłę oraz na zdominowaną przez puby, słynną ulicę Nowy Świat. W niewielkim oddaleniu usytuowana jest także warszawska palma, liczne parki i centrum biznesowe.

Noclegi w Centrum Warszawy nie muszą być gwarne. Hotel Bellotto oferuje pokoje i apartamenty w urokliwej, cichej okolicy.