Hotel w centrum Warszawy. Luksusowe apartamenty w doskonałej lokalizacji.

Bellotto to  ekskluzywny hotel w centrum Warszawy. Okolica, w której jest usytuowany, potęguje wrażenie luksusu i elitarności. Jej niewątpliwym atutem jest okolica – równie urokliwa, co tętniąca życiem Starówka. Jednak hotel na Starym Mieście to nie tylko wyjątkowa, przedwojenna atmosfera. Bellotto jest warszawskim hotelem położonym w centrum. Oznacza to przede wszystkim bliskość atrakcji dla całej rodziny i najważniejszych punktów turystycznych. W oddaleniu kilku minut  znajduje się także centrum nocnego życia stolicy – pełna życia ulica Nowy Świat.

Wszystkie twarze stolicy...Bellotto Hotel. Centrum, Warszawa ul. Senatorska.

Hotel Bellotto dzięki usytuowaniu w samym centrum  doskonale u osób aktywnych oraz starszych. Sprzyja bliskim i dalekim spacerom.  Okoliczne kamienice zapewniają klimatyczną atmosferę i zachwycają swoją architekturą. Jednak wystarczy 15 minut, by znaleźć się wśród szklanych budynków i zagubić w wielkim mieście. Tyle samo, by pobyć na łonie natury i usiąść nad wartką Wisłą. Centrum Warszawy niejedno ma imię. Hotel Bellotto pomoże Ci poznać każde z nich.  

Biznesowa Warszawa. Centrum, hotel w pobliżu stołecznego centrum biznesowego.

Hotel w centrum Warszawy to oczywisty wybór w przypadku osób podróżujących służbowo. Restauracja znajdująca się w hotelu oferuje lunche i śniadania biznesowe. Hotel organizuje konferencje i sympozja. Co najważniejsze, znajduje się w odległości kilkunastu minut od głównego centrum biznesowego w stolicy. Pozwala na komfortowy dojazd niemal w każde miejsce na mapie Warszawy. Także komunikacją miejską. Dodatkowo kameralna atmosfera Starówki pozwala na chwilę odpoczynku i wytchnienia po dniu pełnym pracy. Hotel Bellotto w warszawskim centrum to idealne miejsce dla zapracowanych.